Cardiff vs QPR, wynik meczu - 1-2

Cardiff vs QPR wynik 1-2. Dnia 2023-08-12 14:00 na stadionie Cardiff City Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Cardiff i QPR.

Pierwsza połowa meczu między Cardiff oraz QPR zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Armstrong 34' 0-1 P. Smyth K. Paal 65' 0-2 S. Armstrong I. Ugbo 78' 1-2

Żółte kartki Cardiff: Ebou Adams 25' Josh Bowler 83'

Żółte kartki QPR: Sinclair Armstrong 27' Albert Adomah 90'

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter meczu to Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Cardiff zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Sheffield Wednesday i Birmingham a QPR zmierzy się z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Ipswich i Southampton.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą potyczki w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Ebou Adams Sinclair Armstrong systematycznie sprawiają fantastycznym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne faule zakończone czerwonym kartonikiem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Cardiff oraz QPR jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Cardiff City Stadium.