Dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie Loftus Road odbyło się spotkanie QPR - Rotherham: 1-1

QPR - Rotherham wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania między QPR a Rotherham zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-08-20 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy QPR a Rotherham.

Gole strzelali: C. Ogbene 33' 0-1 C. Willock 43' 1-1 I. Chair

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 29' Andre Dozzell 64' Samuel Field 74'

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 64' Viktor Johansson 90'

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu QPR zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Millwall a Rotherham z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Reading.

Kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Robert Dickie Cameron Humphreys nieustannie sprawiają fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na bezlitosne faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między drużynami bywają nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak QPR oraz Rotherham w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Loftus Road.