Na stadionie Bloomfield Road dnia 2021-11-06 17:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Blackpool i QPR zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2021-11-06 17:30 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Blackpool a QPR.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Blackpool a QPR zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: C. Willock 26' 0-1 I. Chair G. Madine 54' 1-1

Żółte kartki Blackpool: Gary Madine 36' Keshi Anderson 60'

Żółte kartki QPR: Moses Odubajo 33' Albert Adomah 50' Seny Dieng 53' Dominic Ball 82' Jimmy Dunne 90'

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia meczu - Josh Smith, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Blackpool stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami West Brom i Birmingham. Kolejno natomiast QPR z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Derby.

Bardzo często liczni kibice śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Gary Madine Moses Odubajo często zapewniają wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie zdarzają się idealne asysty i bramki, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że zmagania nas męczą. To też warto śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Blackpool oraz QPR w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Bloomfield Road.