Spotkanie QPR - Coventry zakończone wynikiem 1-3

QPR - Coventry 1-3. Dnia 2023-09-30 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz Coventry.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR a Coventry wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: E. Simms 56' 0-1 L. Binks J. Eccles 60' 0-2 J. Latibeaudiere E. Simms 68' 0-3 J. Allen K. Paal 90' 1-3 S. Armstrong

Żółte kartki QPR: Paul Smyth 53' Sinclair Armstrong 63' Steve Cook 65' Andre Dozzell 77'

Żółte kartki Coventry: Jay Dasilva 51' Jamie Allen 75'

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia spotkania to Tom Nield, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu QPR stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Huddersfield a Coventry podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Bristol City.

Kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Paul Smyth Jay Dasilva nieprzerwanie zapewniają kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, bezlitosne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami futbolowymi są zagorzałe, rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak QPR oraz Coventry w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Loftus Road.