Cardiff kontra QPR, wynik meczu: 0-0

Cardiff kontra QPR zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Cardiff oraz QPR wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-12-26 17:15 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 24 pomiędzy Cardiff a QPR.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cardiff: Ryan Wintle 32' Mahlon Romeo 85'

Żółte kartki QPR: Tim Iroegbunam 4' Ethan Laird 59' Tyler Roberts 86'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia spotkania to Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Cardiff zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Blackburn i Leeds natomiast QPR z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Fleetwood Town.

Wierni fani śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Ryan Wintle Tim Iroegbunam systematycznie serwują swoim sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Często obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami są nader zażarte, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że mecze męczą fana. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Championship. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Cardiff oraz QPR w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Cardiff City Stadium.