QPR vs Watford, wynik meczu - 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR oraz Watford wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-03-11 15:00 na stadionie Loftus Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły QPR i Watford.

Gole strzelali: T. Iroegbunam 15' 1-0

Żółte kartki QPR: Jamal Lowe 44' Tim Iroegbunam 61'

Żółte kartki Watford: Hamza Choudhury 45' Wesley Hoedt 90'

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter spotkania to James Linington, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna QPR stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Birmingham i Wigan. Kolejno natomiast Watford z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Luton.

Wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Jamal Lowe Hamza Choudhury wielokrotnie zapewniły wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Stale zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, widowiskowe gole i asysty dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż zmagania męczą. Zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak QPR oraz Watford z ligi Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Loftus Road.