Mecz QPR kontra Bristol City zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Loftus Road

QPR kontra Bristol City 0-2. W dniu 2023-05-08 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 46 pomiędzy QPR a Bristol City.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy QPR a Bristol City wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: Mark Sykes 28' 0-1 Cameron Pring Sam Bell 55' 0-2 Joe Williams

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Bristol City: Zak Vyner 15'

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia meczu to Andy Woolmer, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu QPR stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Bristol City zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak Zak Vyner nader często zaserwowały swoim sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że zmagania przynudzają. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. QPR i Bristol City oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Loftus Road.