Na obiekcie St. Mary's Stadium miał miejsce mecz pomiędzy Southampton i QPR zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Southampton a QPR zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-08-26 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 4 pomiędzy Southampton a QPR.

Gole strzelali: S. Edozie 30' 1-0 R. Manning J. Colback 32' 1-1 A. Armstrong 64' 2-1 R. Manning

Żółte kartki Southampton: Ryan Manning 11' Stuart Armstrong 19' Carlos Alcaraz 29' Ryan Fraser 90'

Żółte kartki QPR: Stephen Duke-McKenna 88' Samuel Field 89'

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia spotkania - James Bell, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Southampton zmierzy się już z Sunderland, następne spotkania z drużynami Leicester i Ipswich. Kolejno natomiast QPR z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Swansea.

Wierni fani śledzą ciekawe starcia ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Ryan Manning Stephen Duke-McKenna nieraz zapewniły wspaniałym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż widowiska męczą. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Southampton i QPR w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak St. Mary's Stadium.