QPR - Luton, wynik meczu 0-3

Pierwsza połowa meczu między QPR oraz Luton zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-12-29 18:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 25 pomiędzy QPR a Luton.

Gole strzelali: Carlton Morris 10' 0-1 Alfie Doughty Carlton Morris 47' 0-2 Alfie Doughty 81' 0-3 Carlton Morris

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Luton: Alfie Doughty 43' Jordan Clark 67' Pelly Ruddock Mpanzu 72' Daniel Potts 72'

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna QPR stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Fleetwood Town oraz Reading a Luton z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Wigan oraz West Brom.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze Championship. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Alfie Doughty wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami ligowymi są bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania usypiające. Z tego powodu warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak QPR oraz Luton z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Loftus Road.