Na obiekcie Ewood Park dnia 2022-07-30 14:00 odbył się mecz Blackburn vs QPR - wynik 1-0

Dnia 2022-07-30 14:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 1 pomiędzy Blackburn a QPR.

Pierwsza połowa meczu między Blackburn a QPR zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: L. Travis 34' 1-0 R. Hedges

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 11'

Żółte kartki QPR: Lyndon Dykes 12'

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia spotkania - Thomas Bramall, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn stanie naprzeciw Hartlepool, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Reading natomiast QPR zmierzy się z Charlton. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Blackpool.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak John Buckley Lyndon Dykes nieustannie serwują wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy widowiskowe gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że zmagania nas nudzą. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Blackburn oraz QPR w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Ewood Park.