QPR - Middlesbrough, wynik meczu 3-2

Dnia 2022-08-06 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 2 pomiędzy QPR a Middlesbrough.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR i Middlesbrough wynik to 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: C. Willock 13' 1-0 S. Field J. Dunne 27' 2-0 I. Chair L. Dykes 38' 3-0 S. Johansen M. Crooks 41' 3-1 R. Giles M. Forss 56' 3-2 M. Crooks

Żółte kartki QPR: Stefan Johansen 77' Osman Kakay 90'

Żółte kartki Middlesbrough: Marcus Forss 17' Marc Bola 73'

Czerwone kartki Middlesbrough: Darragh Lenihan 90'

Główny sędzia meczu to Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu QPR zmierzy się już z Charlton, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Blackpool. Kolejno natomiast Middlesbrough zmierzy się z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Stoke City.

Liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Składające się z zdolnych napastników/obrońców futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Stefan Johansen Marcus Forss raz za razem serwują wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Trafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze statyczne. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak QPR i Middlesbrough z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Loftus Road.