QPR kontra Rotherham, wynik meczu - 1-1

QPR kontra Rotherham, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-08-20 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 5 pomiędzy QPR a Rotherham.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR oraz Rotherham wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: C. Ogbene 33' 0-1 C. Willock 43' 1-1 I. Chair

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 29' Andre Dozzell 64' Samuel Field 74'

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 64' Viktor Johansson 90'

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna QPR stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Hull City i Swansea. Kolejno natomiast Rotherham z Morecambe. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Sunderland.

Wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Robert Dickie Cameron Humphreys wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy brutalne faule, przechodzące do historii gole oraz asysty dodające niesamowite przeżycia z meczu. Walki między drużynami zdarzają się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to mecze nudne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. QPR oraz Rotherham i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Loftus Road.