Na stadionie MATRADE Loftus Road miał miejsce mecz QPR kontra Watford zakończony wynikiem 1-2

W meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami QPR i Watford, który odbył się w MATRADE Loftus Road, Watford zwyciężył z wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, ale emocje wzrosły w drugiej połowie, która przyniosła decydujące trafienia dla gości.

Mecz piłki nożnej: QPR vs Watford

W dniu 14 stycznia 2024 roku na stadionie MATRADE Loftus Road odbył się mecz pomiędzy drużynami QPR a Watford. Mecz rozpoczął się o godzinie 12:00. Sędzią głównym spotkania był Simon Hooper z Anglii.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, lecz emocje pojawiły się w drugiej części meczu. W 60. minucie Jake Livermore otworzył wynik meczu zdobywając bramkę dla gości, asystując Matheusowi Martinsowi. Pięć minut później to samo duo podwaja wynik na korzyść Watford, kiedy Jake Livermore ponownie trafia do siatki, a tym razem asystę zalicza Yáser Asprilla. W 77. minucie Lyndon Dykes zmniejsza różnicę bramkową, zdobywając honorowego gola dla gospodarzy.

W trakcie meczu piłkarze obu drużyn otrzymali żółte kartki. Sam Field, Kenneth Paal oraz Jack Colback z QPR, a także Jake Livermore, Wesley Hoedt i Tom Dele-Bashiru z Watford zostali ukarani przez sędziego.

Wynik końcowy meczu to 1-2 na korzyść gości. Następne mecze dla QPR to starcia z Millwall, Huddersfield i Blackburn, natomiast Watford zmierzy się z Bristol City, Sheffield Wednesday i Southampton.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a zawodnicy dali z siebie wszystko, walcząc o zwycięstwo dla swoich drużyn. Mecz był pełen emocji i niezwykle widowiskowy, co zapewne ucieszyło wszystkich kibiców obecnych na trybunach.