Mecz QPR kontra Stoke City, wynik 0-2

QPR kontra Stoke City wynik 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między QPR a Stoke City zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2021-12-05 14:30 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły QPR i Stoke City.

Gole strzelali: Tyrese Campbell 14' 0-1 Mario Vrančić Charlie Austin 63' 1-1 Mario Vrančić 78' 1-2 Sam Clucas

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Stoke City: Morgan Fox 53'

Czerwone kartki Stoke City:

Główny arbiter meczu - Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna QPR stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Swansea i Bournemouth natomiast Stoke City z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Barnsley.

Dzisiaj kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Morgan Fox częstokroć zagwarantowały wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między graczami ligowymi okazują się bardzo zagorzałe, rzadko bywa, iż są to widowiska nudne. Obserwujemy przepiękne gole czy asysty, ostre faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak QPR oraz Stoke City z ligi Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.