Na stadionie Loftus Road miało miejsce spotkanie między QPR i Swansea zakończone wynikiem 1-1

QPR kontra Swansea 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między QPR a Swansea wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-09-19 18:45 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą QPR i Swansea.

Gole strzelali: J. Ginnelly 7' 0-1 L. Dykes 90' 1-1 I. Chair

Żółte kartki QPR: Osman Kakay 67'

Żółte kartki Swansea: Nathan Wood 5' Oliver Cooper 90' Oliver Cooper 90'

Czerwone kartki Swansea: Oliver Cooper 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Andrew Kitchen, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Leeds i Blackburn. Kolejno natomiast Swansea zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Plymouth.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi starcia w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Osman Kakay Nathan Wood raz za razem gwarantują wyborowym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy ostre faule, wyjątkowe bramki oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się, iż widowiska przynudzają. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. QPR i Swansea oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Loftus Road.