Spotkanie Barnsley - QPR dnia 2022-02-12 15:00: 1-0

Barnsley - QPR 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Barnsley oraz QPR zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-02-12 15:00 na stadionie Oakwell odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 32 pomiędzy Barnsley a QPR.

Gole strzelali: Domingos Quina 74' 1-0 C. Gomes

Żółte kartki Barnsley: Domingos Quina 59'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 75'

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia meczu to Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Barnsley zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Hull City i Middlesbrough a QPR z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Blackpool.

Oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Domingos Quina Robert Dickie stale serwują kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, widowiskowe asysty czy bramki, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania między piłkarzami są nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Barnsley oraz QPR w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Oakwell.