Mecz QPR - Cardiff, wynik 1-2

W dniu 1 stycznia 2024 roku na stadionie MATRADE Loftus Road odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami QPR i Cardiff. Spotkanie to należało do 26. kolejki Championship. Po emocjonującej rywalizacji to drużyna Cardiff wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy wynikiem 2-1. Wynik na przerwę to 0-1 na korzyść Cardiff.

Mecz pomiędzy drużynami QPR a Cardiff

Dnia 1 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie MATRADE Loftus Road odbyło się spotkanie między drużynami QPR i Cardiff. Mecz zakończył się wynikiem 1-2, a prowadzenie gościom zapewnił J. Ralls, a później R. Kolli wyrównał wynik dla QPR. Niestety, w dalszej fazie meczu, R. Wintle strzelił bramkę na korzyść Cardiff, ustalając wynik końcowy.

W pierwszej połowie meczu to drużyna Cardiff objęła prowadzenie po bramce strzelonej przez J. Ralls w 16. minucie. Mimo prób gospodarzy, wynik do przerwy pozostał niezmieniony.

Po przerwie, QPR zdołało wyrównać wynik za sprawą P. Smytha w 52. minucie. Niestety, radość kibiców QPR była krótka, gdyż w 74. minucie R. Wintle przywrócił prowadzenie Cardiff.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Gospodarze zostali ukarani dwiema żółtymi kartkami, aż w końcówce meczu. Natomiast zawodnicy Cardiff zobaczyli żółte kartki już wcześniej, aż pięciu z nich.

Rezultaty meczu spowodowały, że QPR będzie zmierzyć się z Watford, Millwall i Huddersfield. Natomiast Cardiff czeka starcie z Leeds, Plymouth i Blackburn.