Mecz między QPR i Swansea zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-01-21 15:00

W dniu 2023-01-21 15:00 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 28 pomiędzy QPR a Swansea.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR a Swansea wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Lowe 27' 1-0 L. Dykes J. Fulton 81' 1-1 L. Cundle

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Swansea:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter meczu to John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu QPR zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Millwall a Swansea zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Blackpool.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska statyczne. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak QPR oraz Swansea w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Loftus Road.