Luton kontra QPR, wynik spotkania 3-1

Luton kontra QPR, wynik końcowy 3-1. W dniu 2022-10-15 11:30 na obiekcie sportowym Kenilworth Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Luton a QPR.

Pierwsza połowa spotkania między Luton oraz QPR zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: E. Adebayo 18' 1-0 C. Morris J. Dunne 77' 2-0 E. Horvath 90' 2-1 L. Freeman 90' 3-1 H. Cornick

Żółte kartki Luton: Jordan Clark 44' Henri Lansbury 54'

Żółte kartki QPR:

Czerwone kartki Luton:

Główny arbiter meczu - Tony Harrington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Luton zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Watford i Sunderland natomiast QPR z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Birmingham.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi interesujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Jordan Clark nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Często natrafiamy na efektowne asysty oraz gole, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami okazują się zażarte, rzadko okazuje się, że widowiska męczą kibica. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Luton oraz QPR w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Kenilworth Road.