Mecz QPR vs Huddersfield, wynik końcowy 1-2

QPR vs Huddersfield zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR i Huddersfield wynik wynosił 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-08 19:45 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 9. Na przeciw siebie stanęły QPR i Huddersfield.

Gole strzelali: L. Dykes 2' 1-0 C. Willock J. Ruffels 9' 1-1 J. Rudoni J. Ruffels 26' 1-2 W. Boyle

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Huddersfield: Brahima Diarra 40' Brodie Spencer 45' Daniel Ward 75' Sorba Thomas 89' Jordan Rhodes 90' Lee Nicholls 90'

Czerwone kartki Huddersfield:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu QPR stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Preston i Cardiff. Kolejno natomiast Huddersfield zmierzy się z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Preston.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Brahima Diarra stale gwarantują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych wrażeń. Trafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki między piłkarzami ligowymi są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nas męczą. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić widowiska sportowe znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. QPR i Huddersfield i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Loftus Road.