Mecz pomiędzy QPR oraz Ipswich dnia 2023-08-19 14:00: wynik końcowy 0-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy QPR a Ipswich zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-08-19 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 3. Zmierzyły się QPR oraz Ipswich.

Gole strzelali: C. Chaplin 75' 0-1

Żółte kartki QPR: Paul Smyth 19' Ilias Chair 51' Samuel Field 55' Jack Colback 90'

Żółte kartki Ipswich: Massimo Luongo 21'

Czerwone kartki Ipswich:

Główny sędzia meczu - Geoff Eltringham, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu QPR stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Sunderland natomiast Ipswich zmierzy się z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Cardiff.

W dzisiejszych czasach oddani fani z zaangażowaniem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Paul Smyth Massimo Luongo niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Stale obserwujemy książkowe asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. QPR oraz Ipswich oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Loftus Road.