Spotkanie QPR kontra Cardiff dnia 2022-10-19 18:45 na stadionie Loftus Road: 3-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy QPR i Cardiff wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-10-19 18:45 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 16 pomiędzy QPR a Cardiff.

Gole strzelali: L. Dykes 19' 1-0 L. Dykes 33' 2-0 I. Chair K. Paal 74' 3-0 S. Field

Żółte kartki QPR: Stefan Johansen 26' Kenneth Paal 79'

Żółte kartki Cardiff: Perry Ng 1' Curtis Nelson 28' Niels Nkounkou 54' Ryan Wintle 70' Mark Harris 73'

Czerwone kartki Cardiff: Jack Simpson 18'

Główny arbiter spotkania - James Linington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Norwich oraz West Brom. Kolejno natomiast Cardiff podejmie Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Sunderland.

Liczni kibice śledzą fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Stefan Johansen Perry Ng nieustannie serwują swoim entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami są zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to spotkania nużące. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iprzeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich znanych zespołów jak QPR i Cardiff w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Loftus Road.