QPR kontra Millwall, wynik spotkania: 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami QPR i Millwall w ramach 28. kolejki Championship zakończył się wynikiem 2-0. Spotkanie odbyło się na stadionie MATRADE Loftus Road o godzinie 15:00, a wynik na przerwę wynosił 1-0.

Mecz piłki nożnej: QPR vs. Millwall

Dzisiaj na stadionie MATRADE Loftus Road odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami QPR i Millwall. Spotkanie to było częścią 28. kolejki Championship i przyciągnęło uwagę tysięcy kibiców, którzy chcieli zobaczyć swoje ulubione drużyny w akcji. Sędzią głównym spotkania był Robert Madley z Anglii.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Wynik do przerwy wynosił 1-0, a emocje sięgały zenitu, gdyż obie drużyny dały z siebie wszystko, walcząc o zwycięstwo.

Pierwszą bramkę dla QPR zdobył I. Chair w 27. minucie, po asyście C. Willocka. To trafienie otworzyło wynik spotkania, a kibice gospodarzy byli wniebowzięci. Drugą bramkę dla QPR strzelił S. Armstrong w 85. minucie, zapewniając swojej drużynie komfortowe prowadzenie.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, czego dowodem są żółte kartki. W drużynie gości zostały ukarane żółtymi kartkami Billy Mitchell w 32. minucie oraz Zian Flemming w 85. minucie.

Choć emocje sięgały zenitu, nie padły żadne czerwone kartki. Oba zespoły zachowały kulturę gry, choć walka była zacięta.

Następne mecze dla QPR to starcia z Huddersfield, Blackburn oraz Norwich, natomiast Millwall zmierzy się z Preston, Hull City oraz Coventry. Kibice z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania, mając nadzieję na równie ekscytujące widowisko, jakie mieli okazję oglądać dzisiaj.