Ipswich vs QPR, wynik meczu - 0-0

Dzisiaj na stadionie Portman Road odbył się mecz pomiędzy drużynami Ipswich i QPR. Mimo walki obu zespołów, spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mecz odbył się w ramach 25. kolejki ligi Championship.

Mecz na Portman Road zakończony remisem 0-0

W dniu 29 grudnia 2023 roku na stadionie Portman Road odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Ipswich i QPR. Mecz zakończył się remisem 0-0, a wynik do przerwy również nie uległ zmianie.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowitą kulę dźwięku i wsparcia.

Relacja z meczu

1' - Rozpoczynamy spotkanie na Portman Road. Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę, a kibice już od pierwszych chwil tworzą niesamowitą atmosferę.

15' - Pierwsza groźna akcja Ipswich. Próba strzału z dystansu, jednak bramkarz QPR bez większych problemów łapie piłkę.

35' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla gospodarzy. Conor Chaplin zostaje ukarany przez sędziego za faul na środku boiska.

45' - Koniec pierwszej połowy. Mecz wyrównany, żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać swoich okazji. Wynik do przerwy 0-0.

52' - Luke Woolfenden dostaje żółtą kartkę za brutalne wejście na rywala. Ipswich musi uważać, żeby nie narobić sobie kłopotów.

83' - Asmir Begović z QPR dostaje żółtą kartkę za opóźnianie gry.

86' - Marcus Harness z Ipswich także wpisuje się na listę ukaranych zawodników, dostaje żółtą kartkę za faul.

90' - Ostatnia żółta kartka tego meczu dla Ziyada Larkeche z QPR.

Pełen emocji mecz na Portman Road zakończył się remisem 0-0. Obie drużyny miały swoje okazje, jednak brak skuteczności w końcowej fazie gry uniemożliwił im zdobycie bramki. Następne mecze dla Ipswich to konfrontacje z AFC Wimbledon, Sunderland i Leicester, natomiast QPR zmierzy się z Bournemouth, Watford i Millwall.