Mecz Norwich kontra QPR, wynik końcowy 0-0

Norwich kontra QPR wynik meczu 0-0. Dnia 2022-11-02 19:45 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Norwich a QPR.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Norwich a QPR zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 31'

Żółte kartki QPR: Tim Iroegbunam 1' Samuel Field 48' Lyndon Dykes 75'

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu to Robert Madley, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Norwich stawi czoła Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Swansea i Blackburn a QPR podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Burnley.

Bardzo często fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Sam Byram Tim Iroegbunam nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to mecze statyczne. Zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, brutalne sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Norwich i QPR i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Carrow Road.