Mecz Watford kontra QPR zakończony wynikiem 2-3

Watford kontra QPR zakończony wynikiem 2-3. W dniu 2022-08-27 14:00 na stadionie Vicarage Road odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Watford a QPR.

Pierwsza połowa spotkania między Watford i QPR zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: I. Chair 18' 0-1 S. Johansen K. Sema 27' 1-1 João Pedro C. Willock 34' 1-2 E. Laird João Pedro 50' 2-2 A. Adomah 70' 2-3 K. Paal

Żółte kartki Watford: João Pedro 40' Edo Kayembe 45' Hassane Kamara 84' Christian Kabasele 90'

Żółte kartki QPR: Stefan Johansen 44' Seny Dieng 81' Andre Dozzell 85'

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter spotkania - Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Watford stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Rotherham oraz Reading natomiast QPR zmierzy się z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Huddersfield.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi interesujące poczynania w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak João Pedro Stefan Johansen często serwują fantastycznym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty czy bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko zmagania między zawodnikami są zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Watford i QPR z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Vicarage Road.