Spotkanie między Bristol City oraz QPR dnia 2021-12-30 19:45 na obiekcie Ashton Gate - 1-2

W dniu 2021-12-30 19:45 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 25. Zmierzyły się Bristol City oraz QPR.

Po pierwszej połowie meczu między Bristol City i QPR wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: A. Scott 3' 1-0 C. Austin 45' 1-1 Y. Barbet 90' 1-2 S. Johansen

Żółte kartki Bristol City: Andy King 45' Andy King 56' Andreas Weimann 67'

Żółte kartki QPR: Jimmy Dunne 22' Lyndon Dykes 65' Samuel Field 74'

Czerwone kartki Bristol City: Andy King 56'

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Bristol City zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Cardiff. Kolejno natomiast QPR podejmie Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami West Brom oraz Coventry.

Coraz częściej mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi bardzo fascynujące starcia, które startują w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Andy King Jimmy Dunne nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Potyczki między drużynami ligowymi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że spotkania nudzą fana. Wielokrotnie natrafiamy na zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Bristol City i QPR i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Ashton Gate.