Na stadionie Loftus Road dnia 2022-10-07 19:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy QPR i Reading zakończone wynikiem 2-1

QPR vs Reading, wynik 2-1. W dniu 2022-10-07 19:00 na stadionie Loftus Road odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14 pomiędzy QPR a Reading.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR a Reading zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: A. Carroll 30' 0-1 L. Dykes 33' 1-1 O. Kakay L. Dykes 84' 2-1

Żółte kartki QPR: Tim Iroegbunam 53' Luke Amos 90'

Żółte kartki Reading: Sam Hutchinson 25' Andy Carroll 45' Thomas Holmes 83'

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu QPR zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Cardiff i Wigan a Reading z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Bristol City.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Championship. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Tim Iroegbunam Sam Hutchinson stale serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Trafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są zażarte, rzadko bywa, że są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak QPR oraz Reading z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Loftus Road.