Dnia 2022-12-11 13:00 na stadionie Loftus Road miało miejsce spotkanie między QPR i Burnley - końcowy wynik 0-3

W dniu 2022-12-11 13:00 na stadionie Loftus Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą QPR i Burnley.

Pierwsza część spotkania między QPR oraz Burnley zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: J. Guðmunds­son 19' 0-1 I. Maatsen 45' 0-2 N. Tella 71' 0-3

Żółte kartki QPR: Tim Iroegbunam 56'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 52' Josh Cullen 90'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Cardiff i Luton. Kolejno natomiast Burnley z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Birmingham.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą interesujące starcia ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Tim Iroegbunam Jack Cork systematycznie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych przeżyć. Bardzo często obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak QPR oraz Burnley z ligi Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Loftus Road.