Spotkanie między Derby i QPR zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Pride Park Stadium

Derby kontra QPR zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza część spotkania między Derby a QPR zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-11-29 19:45 na stadionie Pride Park Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Derby a QPR.

Gole strzelali: T. Lawrence 10' 1-0 G. Shinnie C. Willock 50' 1-1 C. Austin A. Gray 90' 1-2

Żółte kartki Derby:

Żółte kartki QPR: Andre Gray 90'

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Derby zmierzy się już z Blackpool, następne spotkania z drużynami Cardiff i West Brom natomiast QPR z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Bournemouth.

Oddani fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak Andre Gray systematycznie sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki przynudzają. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Derby i QPR w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Pride Park Stadium.