Mecz QPR kontra Blackburn, wynik końcowy 1-3

QPR kontra Blackburn 1-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR i Blackburn zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-02-25 15:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 34 pomiędzy QPR a Blackburn.

Gole strzelali: S. Gallagher 14' 0-1 T. Iroegbunam 24' 1-1 S. Szmodics 45' 1-2 L. Travis S. Gallagher 60' 1-3 J. Rankin-Costello

Żółte kartki QPR: Stefan Johansen 37' Osman Kakay 57' Samuel Field 59' Jamal Lowe 66'

Żółte kartki Blackburn:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia meczu to Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu QPR zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Watford oraz Blackpool natomiast Blackburn z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Stoke City.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani śledzą starcia w lidze Championship. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Stefan Johansen wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie trafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się, że są to widowiska nudne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe ligi Championship oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. QPR i Blackburn oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Loftus Road.