Spotkanie QPR vs Middlesbrough zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium dnia 2022-02-09 19:45

QPR vs Middlesbrough, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między QPR a Middlesbrough wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-02-09 19:45 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły QPR i Middlesbrough.

Gole strzelali: I. Chair 29' 1-0 C. Willock D. Fry 45' 1-1 C. Willock 46' 2-1 A. Adomah 60' 2-2

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Middlesbrough: Jonathan Howson 84'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny sędzia spotkania - Dean Whitestone, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna QPR stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Hull City i Blackpool. Kolejno natomiast Middlesbrough zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Barnsley.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Jonathan Howson niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania przynudzają. Trafiamy na widowiskowe bramki czy asysty, bezlitosne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. QPR oraz Middlesbrough i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.