Rotherham kontra QPR, wynik meczu - 3-1

Dnia 2023-03-04 15:00 na stadionie AESSEAL New York Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Rotherham oraz QPR.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Rotherham a QPR wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: J. Hugill 15' 1-0 C. Ogbene J. Hugill 70' 2-0 J. Lowe 83' 2-1 H. Odoffin 90' 3-1

Żółte kartki Rotherham: Jordan Hugill 34' Wes Harding 82'

Żółte kartki QPR: Albert Adomah 42' Samuel Field 49' Robert Dickie 69'

Czerwone kartki Rotherham:

Główny sędzia spotkania to Darren Bond, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Rotherham stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Preston oraz Cardiff. Kolejno natomiast QPR z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Birmingham.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania w lidze Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Jordan Hugill Albert Adomah wielokrotnie sprawiają wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się przepiękne asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż widowiska nas męczą. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Rotherham i QPR z ligi Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.