Mecz Reading - QPR na obiekcie Select Car Leasing Stadium dnia 2023-01-14 15:00: 2-2

Reading - QPR, wynik 2-2. W dniu 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Reading a QPR.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading a QPR zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: J. Hendrick 28' 1-0 J. Hendrick 42' 2-0 T. Roberts 65' 2-1 J. Lowe T. Roberts 80' 2-2

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 41' Andy Yiadom 72'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 27' Taylor Richards 87'

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Watford natomiast QPR z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Huddersfield.

Mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Abdul Baba Rahman Robert Dickie często serwują kapitalnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często bywa, iż widowiska męczą kibica. Wielokrotnie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Reading oraz QPR z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w artykule - Wejdź w link!