Dnia 2021-10-29 18:45 odbyło się spotkanie QPR - Nottingham Forest zakończone wynikiem 1-1

QPR - Nottingham Forest, wynik końcowy 1-1. Dnia 2021-10-29 18:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 15 pomiędzy QPR a Nottingham Forest.

Pierwsza połowa spotkania między QPR oraz Nottingham Forest zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: L. Dykes 45' 1-0 A. Adomah J. Colback 90' 1-1

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 44' Stefan Johansen 83'

Żółte kartki Nottingham Forest: Joe Worrall 90'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Davies. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu QPR stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Blackpool i Luton a Nottingham Forest z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Reading.

Dzisiaj wierni kibice śledzą starcia ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak Andre Dozzell Joe Worrall systematycznie serwują swoim stałym miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Interesujące walki między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki męczą. Ustawicznie natrafiamy na nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, efektowne asysty czy gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazoglądać mecze futbolowe ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. QPR oraz Nottingham Forest oraz ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.