Spotkanie między QPR oraz Preston dnia 2023-04-07 14:00 - końcowy wynik 0-2

QPR - Preston zakończony wynikiem 0-2. W dniu 2023-04-07 14:00 na stadionie Loftus Road rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 40. Zmierzyły się QPR oraz Preston.

Po pierwszej połowie meczu między QPR oraz Preston wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: T. Cannon 59' 0-1 R. Brady T. Cannon 63' 0-2 J. Onomah

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Preston: Freddie Woodman 78'

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu QPR stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Burnley. Kolejno natomiast Preston z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Blackburn.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Freddie Woodman nierzadko zaserwowały swoim sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między graczami z ligi są nader zaciekłe, nie często zdarza się, że widowiska nie są interesujące. Zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship. QPR oraz Preston i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Loftus Road.