Mecz Reading vs QPR, wynik końcowy 3-3

Reading vs QPR 3-3.

Pierwsza część spotkania między Reading oraz QPR zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

Dnia 2021-09-11 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 6. Zmierzyły się Reading i QPR.

Gole strzelali: M. Morrison 11' 0-1 J. Swift 35' 1-1 A. Halilović J. Swift 64' 2-1 T. Dele-Bashiru J. Swift 77' 3-1 L. Moore A. Gray 79' 3-2 A. Adomah S. Johansen 90' 3-3

Żółte kartki Reading: Rafael 82' Michael Morrison 87'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 89'

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Reading zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Fulham i Middlesbrough. Kolejno natomiast QPR z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Everton.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi fascynujące potyczki w lidze Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Rafael Robert Dickie nieprzerwanie sprawiają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami są nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, iż mecze męczą. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Reading oraz QPR jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.