QPR - Luton, wynik spotkania - 2-0

Dnia 2021-11-19 19:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą QPR oraz Luton.

Pierwsza część spotkania między QPR oraz Luton zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: C. Willock 10' 1-0 I. Chair C. Austin 55' 2-0 J. Dunne

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 59' Charlie Austin 75' Robert Dickie 90'

Żółte kartki Luton: Henri Lansbury 13' Sonny Bradley 53' Elijah Adebayo 57'

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna QPR zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Derby oraz Stoke City. Kolejno natomiast Luton z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Blackpool.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Andre Dozzell Henri Lansbury stale zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak QPR oraz Luton z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.