Dnia 2022-02-23 19:45 odbył się mecz QPR - Blackpool zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR a Blackpool wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-02-23 19:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 34 pomiędzy QPR a Blackpool.

Gole strzelali: J. Dunne 31' 1-0 S. Johansen J. Bowler 82' 1-1 C. Connolly L. Amos 89' 2-1 G. Thomas

Żółte kartki QPR: Seny Dieng 58' Dominic Ball 70' Samuel Field 90'

Żółte kartki Blackpool: Reece James 40' Josh Bowler 90'

Czerwone kartki QPR: Dion Sanderson 40'

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna QPR stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Luton oraz Nottingham Forest a Blackpool podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Sheffield Utd.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi starcia w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Seny Dieng Reece James nieustannie serwują swoim kibicom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Bardzo często obserwujemy wyśmienite asysty i gole, bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. QPR i Blackpool oraz ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.