Mecz Blackburn - QPR zakończony wynikiem 1-0

Blackburn - QPR zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Blackburn i QPR wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-02-26 12:30 na obiekcie sportowym Ewood Park odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Blackburn a QPR.

Gole strzelali: R. Khadra 77' 1-0

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 84' Thomas Kaminski 89' Scott Wharton 90'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 6' Ilias Chair 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter meczu to Jeremy Simpson, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Bristol City. Kolejno natomiast QPR podejmie Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Nottingham Forest.

Coraz częściej wielu fanów śledzi ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Lewis Travis Samuel Field niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania między drużynami okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. Ustawicznie zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Championship oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Blackburn i QPR w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Ewood Park.