Na stadionie Loftus Road dnia 2022-08-16 19:00 miał miejsce mecz QPR - Blackpool zakończony wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy QPR i Blackpool wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-08-16 19:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 4 pomiędzy QPR a Blackpool.

Gole strzelali: J. Bowler 45' 0-1

Żółte kartki QPR: Jimmy Dunne 89'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 37' Marvin Ekpiteta 69'

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna QPR zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Hull City i Swansea natomiast Blackpool z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Huddersfield.

Wierni fani futbolu śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Jimmy Dunne Dominic Thompson raz za razem sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to potyczki drętwe. Bardzo często zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak QPR i Blackpool z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Loftus Road.