QPR - West Brom, wynik meczu 2-2

W niedawnym starciu w ramach 36. kolejki Championship, drużyny QPR i West Brom zafundowały kibicom niezwykle emocjonujące widowisko na boisku MATRADE Loftus Road. Mecz zakończył się remisem 2-2, mimo że na przerwę to goście prowadzili 2-1. Spotkanie to miało miejsce dokładnie pięć dni temu o godzinie 20:00, 6 marca 2024 roku.

Mecz pomiędzy QPR a West Brom zakończony remisem 2-2

W niedzielnym starciu na stadionie MATRADE Loftus Road, gospodarze QPR podejmowali drużynę West Brom w ramach 36. kolejki Championship. Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham z Anglii.

Początek meczu był bardzo dynamiczny, a już w 17. minucie S. Field otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę dla QPR po asyście L. Andersena. Jednak goście szybko odpowiedzieli i w 25. minucie to M. Johnston wyrównał stan meczu na 1-1. Chwilę później, bo w 27. minucie, G. Diangana strzelił gola na 1-2 dla West Brom po podaniu T. Fellowsa.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie i obie drużyny schodziły na przerwę przy stanie 1-2 na korzyść West Brom.

Druga połowa to starcie wyrównanej walki, gdzie obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki. W 55. minucie pierwszą żółtą kartkę meczu obejrzał Alex Palmer z West Brom. Atmosfera na trybunach była niesamowita, a kibice dopingowali swoje zespoły do końca.

W 81. minucie niesamowite wydarzenie - S. Field ponownie trafia do siatki, tym razem wyrównując na 2-2. Mecz kończy się remisem, a obie drużyny dzielą się punktami. Ostatecznie emocje opadły i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Na koniec warto wspomnieć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, co świadczy o fair play zawodników. Następne mecze QPR to starcia z Sunderland, Birmingham i Swansea, natomiast West Brom zmierzy się z Bristol City, Millwall i Watford.