Mecz QPR kontra Huddersfield dnia 2021-11-24 19:45 - wynik końcowy 1-0

QPR kontra Huddersfield 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między QPR a Huddersfield wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-11-24 19:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą QPR i Huddersfield.

Gole strzelali: L. Amos 81' 1-0 C. Willock

Żółte kartki QPR: Ilias Chair 27' Andre Dozzell 56'

Żółte kartki Huddersfield: Josh Koroma 10' Lewis O'Brien 63'

Czerwone kartki Huddersfield:

Główny sędzia spotkania - Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu QPR stanie naprzeciw Stoke City, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Swansea. Kolejno natomiast Huddersfield z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Bristol City.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi fascynujące starcia w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Ilias Chair Josh Koroma niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się nieczyste faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki między piłkarzami ligowymi bywają nader zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to potyczki mało interesujące. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. QPR oraz Huddersfield i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.