Spotkanie QPR - Wigan, wynik 2-1

W dniu 2022-10-22 14:00 na stadionie Loftus Road odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły QPR i Wigan.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy QPR i Wigan wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: S. Field 12' 1-0 S. Johansen N. Broadhead 22' 1-1 W. Keane L. Balogun 24' 2-1 S. Johansen

Żółte kartki QPR: Taylor Richards 90'

Żółte kartki Wigan: Curtis Tilt 18' Graeme Shinnie 90'

Czerwone kartki Wigan:

Główny sędzia spotkania to Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu QPR stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Norwich i West Brom a Wigan z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Swansea.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Taylor Richards Curtis Tilt nieustannie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska nudzą. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe gole i asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. QPR i Wigan jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Loftus Road.