Mecz między QPR oraz Cardiff zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-03-05 15:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium

W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 36 pomiędzy QPR a Cardiff.

Pierwsza połowa meczu między QPR a Cardiff zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: A. Gray 38' 1-0 I. Davies 70' 1-1 J. Bagan R. Colwill 74' 1-2

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 73'

Żółte kartki Cardiff:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter spotkania - Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna QPR stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Peterborough natomiast Cardiff podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Swansea.

Liczni fani śledzą starcia ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Robert Dickie stale serwują wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Stale zdarzają się zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak QPR oraz Cardiff z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.