Na stadionie MATRADE Loftus Road dnia 2024-03-06 20:00 odbyło się spotkanie pomiędzy QPR oraz West Brom - wynik 2-2

W meczu 36. kolejki Championship drużyny QPR i West Brom zderzyły się na boisku MATRADE Loftus Road, gdzie kibice mogli być świadkami zaciętej rywalizacji. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2, pomimo że na przerwę to goście prowadzili 2-1. Mecz miał miejsce 5 dni temu, 6 marca o godzinie 20:00, a emocje nie opadły do samego końca.

Relacja z meczu piłki nożnej: QPR - West Brom (2-2)

Mecz pomiędzy drużynami QPR a West Brom z pewnością zapisze się w pamięci kibiców na długo. Spotkanie rozegrane na stadionie MATRADE Loftus Road w ramach 36. kolejki Championship dostarczyło wiele emocji i niepewności do samego końca.

Gospodarze rozpoczęli mecz pewnie i z determinacją. Już w 17. minucie S. Field ustalił prowadzenie dla QPR po zagraniu L. Andersena. Jednak West Brom szybko odpowiedzieli i po trafieniu M. Johnstona w 25. minucie oraz G. Diangany w 27. minucie, objęli prowadzenie 2-1.

Po pierwszej połowie wynik wskazywał na korzystne dla gości 1-2. W kolejnych minutach obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry, ale to QPR zdołało wyrównać wynik. W 81. minucie ponownie S. Field był bohaterem, tym razem sam wprowadzając piłkę do bramki rywali.

Na boisku nie brakowało dynamiki i zaangażowania, co przełożyło się także na kartki. Alex Palmer z West Brom otrzymał żółtą kartkę w 55. minucie. Natomiast czerwone kartki nie zostały zanotowane ani po stronie gospodarzy, ani gości.

Po podziału punktów, obie drużyny muszą teraz skupić się na kolejnych wyzwaniach. Dla QPR nadchodzą spotkania z Sunderland, Birmingham oraz Swansea, natomiast West Brom zmierzy się z zespołami Bristol City, Millwall i Watford. Mecz zakończył się remisem 2-2, pozostawiając kibiców z mieszanką uczuć, ale z pewnością zapewniając wiele emocji i niezapomnianych chwil na boisku.