Spotkanie pomiędzy QPR oraz Bournemouth zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Kiyan Prince Foundation Stadium dnia 2021-12-27 17:30

W dniu 2021-12-27 17:30 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz Bournemouth.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR a Bournemouth wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: D. Solanke 41' 0-1 J. Stanislas

Żółte kartki QPR: Samuel Field 40' Andre Dozzell 58' Andre Dozzell 90' Yoann Barbet 90'

Żółte kartki Bournemouth: Ryan Christie 57' Philip Billing 76' Ben Pearson 90' Chris Mepham 90'

Czerwone kartki QPR: Andre Dozzell 90'

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny arbiter spotkania to Keith Stroud, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu QPR stawi czoła Rotherham, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Coventry. Kolejno natomiast Bournemouth zmierzy się z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Yeovil Town oraz Luton.

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Samuel Field Ryan Christie nieustannie zapewniają fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami okazują się zażarte, rzadko bywa, iż potyczki męczą kibica. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. QPR oraz Bournemouth jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.