Mecz pomiędzy QPR i Sheffield Utd zakończony wynikiem 1-3 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium dnia 2022-04-29 18:45

QPR - Sheffield Utd zakończony wynikiem 1-3. W dniu 2022-04-29 18:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 45. Na przeciw siebie stanęły QPR i Sheffield Utd.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR a Sheffield Utd zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: C. Austin 31' 1-0 A. Adomah I. Ndiaye 54' 1-1 J. Robinson 73' 1-2 C. Basham C. Hourihane 90' 1-3 S. Berge

Żółte kartki QPR: Sam McCallum 88' Stefan Johansen 90'

Żółte kartki Sheffield Utd: John Fleck 87' Jack Robinson 90'

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Główny arbiter spotkania to Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu QPR stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Fulham i . Kolejno natomiast Sheffield Utd z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Sam McCallum John Fleck często sprawiają wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii gole i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są nader zażarte, rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak QPR i Sheffield Utd w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.