West Brom kontra QPR, wynik meczu: 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Brom oraz QPR wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-04-10 14:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 41. Na przeciw siebie stanęły West Brom i QPR.

Gole strzelali: B. Thomas-Asante 10' 1-0 J. Swift S. Ajayi 13' 2-0 L. Dykes 22' 2-1 I. Chair C. Martin 49' 2-2

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki QPR: Jamal Lowe 81'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Sunderland i Sheffield Utd a QPR podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Stoke City.

Dzisiaj oddani kibice śledzą potyczki w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Jamal Lowe często sprawiają kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami bywają zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, że zmagania męczą kibica. Wielokrotnie zdarzają się efektowne bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. West Brom oraz QPR oraz ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak The Hawthorns.