Spotkanie Stoke City vs QPR zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-04-23 14:00 na obiekcie sportowym bet365 Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Stoke City a QPR.

Po pierwszej połowie spotkania między Stoke City oraz QPR wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: J. Brown 45' 1-0

Żółte kartki Stoke City:

Żółte kartki QPR: Jimmy Dunne 13'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stoke City zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Coventry i Sheffield Utd a QPR podejmie Swansea. Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często kibice śledzą poczynania w lidze Championship. Mocne futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Jimmy Dunne nierzadko zagwarantowały własnym stałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zmagania między graczami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to mecze nużące. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Stoke City oraz QPR z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak bet365 Stadium.